Wszystkie:519410

• IP: 52.15.179.139

Dnia 21 listopada, we Wspomnienie Ofiarowania NMP, w Judaszówce została odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 18.00, podczas której 23 osoby dokonały zawierzenia się Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi na wzór św. Jana Pawła II, papieża.

Mszy św. przewodniczył o. Jan, proboszcz, a homilię wygłosił o. Kazimierz. Był to 9-ty dzień spotkań i kontynuacji o zawierzeniu, które przygotował i wygłosił o. Kazimierz Stec.

W ten sposób powstała nowa Wspólnota religijna, której uczestnicy będą się spotykać raz w miesiącu (II-gi czwartek miesiąca) po Mszy świętej, aby pogłębiać rozumienie drogi Maryjnej, która poprowadzi ich do Chrystusa.

Spotkania będą również okazją do przeżywania wspólnoty wiary, aby być zdolnymi w coraz lepszy sposób służyć Bogu i ludziom w Kościele.

W ten sposób, zostaje uczczony rok kanonizacji naszego Rodaka – św. Jana Pawła II, przez zastosowanie w życiu Jego wołania, które rozbrzmiewało w całym świecie przez prawie 27 lat pontyfikatu polskiego Papieża, wypowiadane niezmordowanie Jego ustami, przy niezliczonych okazjach – „Zawierzajmy wszystko Maryi”.