Dzisiaj:128
Wczoraj:236
W tygodniu:1467
Wszystkie:536526

  • IP: 3.238.121.7
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
3
Gość(ci)

Dnia 21 listopada, we Wspomnienie Ofiarowania NMP, w Judaszówce została odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 18.00, podczas której 23 osoby dokonały zawierzenia się Chrystusowi przez Niepokalane Serce Maryi na wzór św. Jana Pawła II, papieża.

 

Mszy św. przewodniczył o. Jan, proboszcz, a homilię wygłosił o. Kazimierz. Był to 9-ty dzień spotkań i kontynuacji o zawierzeniu, które przygotował i wygłosił o. Kazimierz Stec.

 

W ten sposób powstała nowa Wspólnota religijna, której uczestnicy będą się spotykać raz w miesiącu (II-gi czwartek miesiąca) po Mszy świętej, aby pogłębiać rozumienie drogi Maryjnej, która poprowadzi ich do Chrystusa.

 

Spotkania będą również okazją do przeżywania wspólnoty wiary, aby być zdolnymi w coraz lepszy sposób służyć Bogu i ludziom w Kościele.

 

W ten sposób, zostaje uczczony rok kanonizacji naszego Rodaka – św. Jana Pawła II, przez zastosowanie w życiu Jego wołania, które rozbrzmiewało w całym świecie przez prawie 27 lat pontyfikatu polskiego Papieża, wypowiadane niezmordowanie Jego ustami, przy niezliczonych okazjach – „Zawierzajmy wszystko Maryi”.