Dzisiaj:5
Wczoraj:213
W tygodniu:912
Wszystkie:512139

  • IP: 44.212.99.208
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
1
Gość(ci)

W Uroczystość Wszystkich Świętych i w Dzień Zaduszny - wierni, którzy nawiedzą kościół, albo kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który może być ofiarowany tylko za zmarłych.

 

Odpust  można zyskać tylko jeden raz w ciągu dnia.  W czasie nawiedzenia świątyni trzeba odmówić : Ojcze nasz i Wierzę w Boga  oraz trzeba wypełnić warunki: spowiedź sakramentalną  (jeśli zachodzi potrzeba),  Komunia św.,   oraz dowolna modlitwa w intencji Ojca św.


W miesiącu listopadzie: można w każdym dniu zyskiwać odpusty za zmarłych, nawiedzając pobożnie cmentarz, gdzie należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz dowolną modlitwę za zamarłych i modlitwę w intencjach Ojca Świętego.

 

W dniach od 1 do 8 listopada, można uzyskać odpust zupełny, w pozostałych zaś dniach odpust cząstkowy.