Intencje mszalne CZERWIEC 2024 – Judaszówka

 

 Sobota 1 czerwca

18.00  Za + Janusza Zagaję

 

Niedziela 2 czerwca

9.00    ++ wypominkowa

Poniedziałek 3 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od Zofii Olszowej

Wtorek 4 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od koleżanek z pracy wnuczki Patrycji

Środa 5 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od wnuka Sylwestra z rodziną    

Czwartek 6 czerwca

18.00  W intencji dzieci, które przystąpiły do I Komunii św. – od wychowawcy

Piątek 7 czerwca

18.00  O zdrowie, błog Boże i szczęśliwą operację dla córki Bogumiły

Sobota 8 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od rodziny Dubielów

 

Niedziela 9 czerwca

9.00    Za ++ z rodziny Bogdanów

Poniedziałek 10 czerwca

18.00  Za + Marię Berestka – od siostry Stanisławy Gancarz

Wtorek 11 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od opiekunek Agaty, Jolanty i Eweliny    

Środa 12 czerwca

18.00  Za + Zofię Zygmunt – od Teresy Stępień

Czwartek 13 czerwca – Nabożeństwo Fatimskie

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od sąsiadów z bloku (1z2)

Piątek 14 czerwca

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od sąsiadów z bloku (2z2)

Sobota 15 czerwca

18.00  Za + Marię i Sebastiana Kozyrów    

 

Niedziela 16 czerwca

9.00    Za + Bolesława Płachtę i jego ++ rodziców

Poniedziałek 17 czerwca

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od Władysława Opalińskiego z rodziną

Wtorek 18 czerwca

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od kuzynki Zofii

Środa 19 czerwca

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od Stanisława z rodziną

Czwartek 20 czerwca

18.00  Za + Stanisławę Mierzwa – od koleżanek Kazimiery i Zofii

Piątek 21 czerwca

18.00  O zdrowie i błog Boże dla Liliany

Sobota 22 czerwca

18.00  Za + Michała Kozłowskiego w dniu ojca – od córki    

 

Niedziela 23 czerwca

9.00    Za + Jana i Agnieszkę Mierzwińskich

Poniedziałek 24 czerwca – Urocz. Narodzenia Jana Chrzciciela

18.00  Za + Stanisławę i Józefa Kozyrów

Wtorek 25 czerwca

18.00  Za + Andrzeja Dec w 10 rocznicę śmierci i ++ rodziców Marię i Edwarda

Środa 26 czerwca

18.00  Za + Marię Berestka

Czwartek 27 czerwca

18.00  Za + Marię Berestka

Piątek 28 czerwca

18.00  Za + Ryszarda Panek

Sobota 29 czerwca – Urocz. św. Piotra i Pawła

18.00  Za + Jana, Marię Mazur oraz + Michała i Agnieszkę Szarek    

 

Niedziela 30 czerwca

9.00    Za + Ewę Tudryn