Dzisiaj:153
Wczoraj:200
W tygodniu:933
Wszystkie:497793

  • IP: 3.236.145.153
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
6
Gość(ci)

20 października 2023 Ks.Bp o.Damian Muskus OFM przekazał naszej Parafii certyfikat i relikwie św. Jana Pawła II podczas Mszy św. z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

W niedzielę 22 października, kiedy przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, proboszcz o. Artur Stępień OFM na sumie poświęcił nowy relikwiarz w kształcie krzyża z figurą św. Papieża oraz nowy obraz św. Jana Pawła II, który pozostanie na stałe w kościele. Zgodnie z wolą Ks. Bpa o.Damiana Muskusa OFM od najbliższego czwartku po Mszy wieczornej rozpoczniemy regularną nowennę do św. Jana Pawła II z ucałowaniem relikwi. Zapraszamy do wspólnej modlitwy przez przyczynę św. Papieża Polaka, który w ten sposób wiąże się z naszą Parafią.