Dzisiaj:5
Wczoraj:213
W tygodniu:912
Wszystkie:512139

  • IP: 44.212.99.208
  • Przeglądarka: Unknown
  • Wersja:
  • OS: Unknown

Aktualnie odwiedza nas:
1
Gość(ci)

Jest już tradycją, że w Świeto Narodzenia NMP, które obchodzimy w liturgii 8 września, z naszej Parafii wyruszają na pieszą pielgrzymkę pątnicy z Jelnej i z Judaszówki do Sanktuarium Matki Bożej Leżajskiej. W tym roku pogoda szczegónie dopisała, aby wyruszyć na wspólne wędrowanie i modlitwę do Leżajska. Szacunkowo wyszło ok 300 osób, w tym małe dzieci w wózkach wraz z rodzicami, dzieci ze Szkoły Podstawowej, ministranci i lektorzy, młodzież oazowa, członkowie grup duszpasterskich i starsi parafianie oraz Pan Organista z Judaszówki. Pielgrzymkę prowadził o. Artur i o. Pio. W intencji wszystkich została w Leżajsku odprawiona Msza św. przez o. Artura, a o.Pio i o.Ferdynand posługiwali też pątnikom w konfesjonale. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólną modltwę, świadectwo żywej wiary oraz podjęty trud pielgrzymowania w tak licznej grupie.