Ogłoszenia Duszpasterskie – Judaszówka

26 Niedziela Zwykła - 25. 09. 2022 r.

Dziś po Mszy św. będzie spotkanie dla rodziców dzieci z kl. 3 SP przed Uroczystością I Komunii św.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

– we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo;

– w środę – wspomnienie św. Wacława, męczennika;

– w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

– w piątek – wspomnienie św. Hieronima;

– w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W piątek o godz. 20.15 zapraszamy do Jelnej na Młodzieżową Adorację Najświętszego Sakramentu.

W sobotę rozpoczyna się październik, a wraz z nim Nabożeństwa Różańcowe po Mszach św. Zapraszamy na nie serdecznie wszystkich Parafian, oraz uczniów klas 6-8, kandydatów do Bierzmowania, a także Najmłodszych – uczniów kl. 0-3.

Również w sobotę, pierwszą w październiku, po Mszy św. i Nabożeństwie Różańcowym będzie spotkanie dla Wspólnoty Zawierzenia NMP.

W przyszłą niedzielę będzie Msza św. Wypominkowa, a po niej Nabożeństwo Różańcowe oraz zmiana Tajemnic Różańcowych.

Dnia 8 października (sobota) w kościele w Jelnej w czasie Mszy św. o godz. 17.00 uczniowie kl. 8 SP z naszej Parafii otrzymają Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.

Zachęcamy do nabywania tygodnika Niedziela. Cena jednego egzemplarza wynosi 10 zł.