26 Niedziela Zwykła - 25. 09. 2022 r.

Dziś po Mszy św. wieczornej rozpoczynamy Nowennę przed Uroczystością św. Franciszka z Asyżu, Patrona naszej Parafii, przed Uroczystością ku Jego czci, a zarazem przed naszym parafialnym Odpustem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy przeżywać:

– we wtorek – wspomnienie św. Wincentego a Paulo;

– w środę – wspomnienie św. Wacława, męczennika;

– w czwartek – święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała;

– w piątek – wspomnienie św. Hieronima;

– w sobotę – wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.

W piątek o godz. 20.15 zapraszamy na Młodzieżową Adorację Najświętszego Sakramentu.

W sobotę o godz. 13.00 będzie spotkanie dla Oazy Dzieci Bożych.

Również w sobotę rozpoczyna się październik, a wraz z nim Nabożeństwa Różańcowe przed wieczorną Mszą św. Zapraszamy na nie serdecznie wszystkich Parafian oraz uczniów klas 6-8, kandydatów do Bierzmowania, a także Najmłodszych – uczniów kl. 0-3.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Sumie zmiana Tajemnic Różańcowych, zaś przed Mszą wieczorną Nabożeństwo Różańcowe. Msza wieczorna będzie Wypominkową za naszych najbliższych Zmarłych.

Dnia 8 października (sobota) w czasie Mszy św. o godz. 17.00 uczniowie kl. 8 SP z naszej Parafii otrzymają Sakrament Bierzmowania. Otoczmy ich naszą modlitwą.

Zachęcamy do nabywania tygodnika Niedziela. Cena jednego egzemplarza wynosi 10 zł.